ظروف IML چیست؟

سطل ۷۰۰ گرمی IML

ظروف IML چیست؟

همانطور که می دانید تبلیغات و جذب مشتری برای تمامی شرکت‌ها مخصوصا شرکت های تولید کننده محصولات خوراکی و بهداشتی بخش جدایی ناپذیر کسب و کارها شده است و برای پیشرفت همگام با بازار در حال رشد و رقابت, امروزه ناگزیر به تبلیغ و معرفی کسب کار خود هستیم. یکی از راهکار‌های تاثیر گذار که در مرحله اول مشتری را به خود جذب می‌‌کند، صرف نظر از کیفیت محصول، ظاهر محصول شماست و استفاده از تبلیغ به روش IML روی ظروف زیبایی منحصر به فردی را به محصول شما می‌دهد.

در واقع IML یک روش لیبل گذاری است که در حین ساخت ظرف آی ام ال لیبل مورد نظر ما نیز بر روی ظرف حک می شود و برخلاف روش‌های قدیمی مانند چاپ یا برچسب زنی که بعد از مدت کوتاهی از بین می‌رفت، حک روی ظروف IML ماندگار است و به راحتی از بین نمی رود.

آیا تمامی شرکت‌های توانایی تولید ظروف IML را دارند؟

آیلین پلاست با بیش از ۲۸ سال سابقه شرکت باتجربه‌ای است که سابقه درخشانی در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف دارد که به دلیل کیفیت محصولاتی که ارائه می دهد و هزینه مناسب محصولاتی که تولید می کند به جایگاه بالایی در بین رقبا و انتخاب مشتریان رسیده است و این کیفیت را با دارا بودن ایزو و استاندارد‌های جهانی و کشوری به  اثبات رسانیده است. شما مشتریان گرامی کافیست لیبل مورد نظرتان را به آیلین پلاست تحویل داده و در کمترین زمان ممکن ظروف با کیفیت با حک لیبل مورد نظرتان در آن را تحویل بگیرید.
برای مشاوره و اطلاع از نحوه همکاری می‌‌توانید از طریق یکی از راه‌های زیر با ما تماس حاصل فرمایید:

آدرس:

ایران، استان البرز، کرج، سه راه انبار نفت، جاده ملارد، گلستان 17، پلاک 23